Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

APEL WÓJTA GMINY JONIEC W ZWIĄZKU Z KORONAWIRUSEM

Drodzy mieszkańcy!

Uprzejmie informuję, że w trosce o wspólne zdrowie i bezpieczeństwo w terminie od 16 marca 2020 roku do odwołania zostanie ograniczony dostęp do budynku Urzędu Gminy w Jońcu. Interesanci będą obsługiwani bezpośrednio w głównym wejściu do budynku. Ograniczy to większe skupiska osób.

Proszę o ograniczenie osobistych wizyt w Urzędzie oraz innych instytucjach, aby skuteczniej zapobiegać zachorowaniom i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Większość spraw można załatwić bez wychodzenia z domu. Wszystkie druki i wnioski dostępne są na stronie internetowej www.ugjoniec.pl oraz na stronie ugjoniec.bip.org.pl

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Telefon do sekretariatu – (23) 661 60 41

Apeluję do rodziców, aby czas wolny od zajęć szkolnych, Wasze dzieci spędziły w domach. To nie jest czas na grupowe spacery czy spotkania towarzyskie. Potraktujmy ten trudny dla nas wszystkich czas poważnie i zadbajmy o nasze wspólne dobro. Jeżeli to możliwe to wszyscy pozostańmy w swoich domach. Zwracam się z również prośbą do mieszkańców naszej gminy, pamiętajmy o naszych seniorach. Osoby starsze są najbardziej narażone na zarażenie się. Zastanówmy się może samotnie mieszkający senior, nasz sąsiad, potrzebuje naszej pomocy. Osoby samotne, w podeszłym wieku obawiające się wychodzenia z domu mogą liczyć na przykład, na zrobienie niezbędnych zakupów. W tym celu prosimy kontaktować się z Urzędem Gminy w Jońcu, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jońcu, bądź z sołtysami swoich miejscowości, którzy zgłoszą taką potrzebę do urzędu.

Informuję również, że od wtorku 17 marca br. Punkt Kasowy Banku Spółdzielczego w Jońcu będzie  nieczynny do odwołania.  

                                                                                                                                                                            Wójt Gminy Joniec

                                                                                                                                                                           Marek Czerniakowski

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

  • Joniec, PL
  • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

  • Portal mapowy
  • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna