Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

Podpisanie umowy na realizację projektu pt. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”

Dnia 03.07.2020r Wójt Gminy Joniec Marek Czerniakowski wraz ze Skarbnikiem Gminy Agnieszką Zawadzką podpisali w Ciechanowie umowę o partnerstwie z Województwem Mazowieckim na rzecz realizacji projektu pt. „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego”. Ze strony Województwa Mazowieckiego umowę podpisał Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik wraz z Wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Wiesławem Raboszuk.

Dzięki tym środkom do szkół trafi niezbędny do prowadzenia zdalnych lekcji sprzęt i oprogramowanie m.in. komputery. Nauczyciele przy użyciu zakupionego sprzętu i oprogramowania wezmą udział w szkoleniach i instruktażach. Partnerem wiodącym w projekcie jest samorząd Województwa Mazowieckiego, natomiast pozostali partnerzy to mazowieckie powiaty i gminy, które są organem prowadzącym dla 236 szkół objętych wsparciem. Szkoły te otrzymują od samorządu Mazowsza sprzęt komputerowy do prowadzenia zajęć online.

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

  • Joniec, PL
  • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

  • Portal mapowy
  • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna