Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

Inwentaryzacja źródeł ciepła w budynkach położonych na terenie gminy Joniec

Szanowny Mieszkańcu!

Zgodnie z Projektem Programu Ochrony Powietrza dla Województwa Mazowieckiego, wszystkie samorządy gminne z terenu województwa mazowieckiego mają obowiązek wykonania inwentaryzacji źródeł ciepła. W związku z powyższym Gmina Joniec przystąpiła do realizacji zadania pn. „Inwentaryzacja  źródeł ciepła w budynkach położonych na terenie Gminy Joniec”, które zostanie w całości sfinansowane z budżetu  Województwa Mazowieckiego w ramach „Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Ochrony Powietrza MAZOWSZE 2020”.

Inwentaryzację przeprowadzi firma EKOPROJEKT Aleksandra Brudzyńska zgodnie z umową nr PBG.272.PU.21.2020 z dnia 26.08.2020 r.

Zinwentaryzowanie wszystkich indywidualnych źródeł ciepła na terenie gminy Joniec, pozwoli na pozyskanie dofinansowania do wymiany starych nieefektywnych pieców na ekologiczne źródła ciepła. W rezultacie wpłynie to na obniżenie poziomów substancji szkodliwych w powietrzu i poprawy jakości życia naszych Mieszkańców.

Ważne !                                             

Według regulaminu MIWOP 2020, mieszkańcy którzy nie przekażą informacji na temat posiadanego w budynku źródła ciepła będą istnieć w bazie danych w grupie posiadającej kotły pozaklasowe tzw. „kopciuchy”.

Ankietę można wypełnić do 28.09.2020r. :

1. Papierowo (formularze dostępne w Urzędzie Gminy Joniec),

2. Online https://eko-gmina.online/ankieta-gmina-joniec/  (w przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny 791-560-568,  bądź mailowy aleksandra@ekoprojektbiuro.pl)

3. Telefonicznie pod numerem telefonu: 791-560-568 w godzinach 9:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku.

Przed przystąpieniem do wypełnienia ankiety prosimy zapoznać się z tabliczką znamionową bądź dokumentacją techniczną posiadanego źródła ciepła.

Przyłącz się do walki z niską emisją !

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

  • Joniec, PL
  • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

  • Portal mapowy
  • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna