Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

Z serii Jonieckie pomaganie – tym razem „Szlachetna Paczka”

Podziękowanie

Składam serdeczne podziękowania dla przedsiębiorców i mieszkańców z terenu Gminy Joniec jak również dla pracowników Urzędu Gminy oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jońcu za włączenie się i wsparcie finansowo - materialne akcji „Szlachetna Paczka”.

Szanowni Państwo Urząd Gminy w Jońcu po raz pierwszy włączył się w tą jakże szlachetną akcję. Nie myślałem, że ta bardzo spontaniczna inicjatywa spotka się z tak dużym odzewem. Po raz kolejny zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, a ilość zebranych prezentów przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania. Wartość zebranych prezentów, które przekazane zostały dla nieznanej nam rodziny z powiatu płońskiego to ok 6,5 tyś zł. Przekazaliśmy m.in.: opał na zimę, mikrofalówkę, mikser, garnki, żywność, ubrania, środki czystości i wiele, wiele innych rzeczy. Najważniejsze jednak jest to, że udało nam się spełnić marzenia trzyosobowej rodziny, a w szczególności małego i bardzo chorego chłopca, który otrzymał długo wyczekiwane nowe urządzenia takie jak np.: tablet i telefon. Pomogą one chłopcu w nauce zdalnej ale również umilą i ułatwią kontakt z mamą podczas niestety częstych pobytów w szpitalu.

Szanowni Państwo Wasze zaangażowanie i pomoc PO RAZ KOLEJNY utwierdza mnie
w przekonaniu, że zawsze mogę na Państwa liczyć. Mam nadzieję, że akcja „Szlachetna Paczka” na stałe wpiszę się w kalendarz Naszych akcji pomocowych.

Moi Drodzy, do zobaczenia za rok.

 

 Z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Joniec

  Marek Czerniakowski

 

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

  • Joniec, PL
  • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

  • Portal mapowy
  • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna