Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

Gminny Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu “Czyste Powietrze”

Informujemy, że od 01 sierpnia br. w Urzędzie Gminy w Jońcu uruchomiony zostanie Punkt Konsultacyjny rządowego Programu Priorytetowego Czyste Powietrze.

Punkt czynny będzie w każdy wtorek oraz piątek, w godzinach 9.00-14.00.

W Punkcie Konsultacyjnym będzie możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze” oraz jego złożenie. Następnie wniosek przesłany będzie do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, gdzie nastąpi jego ocena merytoryczna.

W przypadku pytań dot. Programu Czyste Powietrze prosimy o kontakt telefoniczny (23) 661 60 41 bądź e-mailowy czystepowietrze@ugjoniec.pl

Uruchomiony Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Joniec aplikowanie o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie a Gminą Joniec.
Mamy nadzieję, że funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Joniec.

Zachęcamy do korzystania z punktu!

 

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz portal beneficjenta dostępne są na stronie: https://portal.wfosigw.pl/


Założenie konta na portalu beneficjenta jest pierwszym i najważniejszym krokiem w procedurze aplikowania o dofinansowanie.

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

  • Joniec, PL
  • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

  • Portal mapowy
  • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna