Przejdź do treści Przejdź do menu
Logo Gminy Joniec
Baner
Dekoracja

Mieszkańcu, zgłoś zapotrzebowanie na Internet światłowodowy!

Spółka IT Parnters Telco sp. z o.o. dzięki wygranej w naborze w programie KPO w ramach inwestycji C1.1.1. „Zapewnienie dostępu do bardzo szybkiego Internetu na obszarach białych plam”, zyskała możliwość realizacji sieci szerokopasmowej na obszarze białych plam znajdujących się na terenie Gminy Joniec. Budowa sieci światłowodowej w ramach programu KPO będzie bezpłatna. Na dalszym etapie podłączenie do Internetu będzie realizowane już bezpośrednio z wykonawcą sieci światłowodowej, który przedstawi cennik i prędkości Internetu. Szczegółowe informacje przekażemy na dalszym etapie realizacji programu.

Pod poniższym linkiem jest wykaz punktów adresowych, do których zostanie w ramach projektu doprowadzony światłowód:

MAPA PUNKTÓW ADRESOWYCH

Jeśli Państwa adres nie jest oznaczony znacznikiem istnieje możliwość jego dopisania do realizacji sieci światłowodowej w naszej gminie. W tym celu należy wypełnić poniższy formularz:

Na zgłoszenia czekamy do 31 marca 2024 roku.

Dziękujemy za zgłoszenia lista zostanie opracowana, poprawiona i wysłana do projektantów spółki IT Parnters Telco sp. z o.o. która wygrała przetarg i będzie budować sieć światłowodową w Naszej Gminie. 

Adresy osób dopisujących się będą uzupełniane na mapie po zaakceptowaniu adresu przez wykonawcę. Prosimy o sprawdzanie dostępności wyłącznie na zamieszczonej mapie.

Mapa Gminy Joniec

Mapa Gminy

 • Joniec, PL
 • Powiat Płoński
Portal mapowy

Wrota Mazowsza

 • Portal mapowy
 • Mazowieckie
Powiadomienia SMS

Powiadomienia SMS

Biblioteka gminna

Biblioteka gminna

Logo Projekty
        dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

Projekty dofinansowane ze środków Unii Europejskiej

Czyste powietrze

Program "Czyste Powietrze"

Nieodpłatna pomoc prawna

Nieodpłatna pomoc prawna